cs:tcs-codesigning.html

Certifikáty TCS pro podpis kódu aplikací

Od března 2017 CESNET, z. s. p. o. zprostředkovává certifikáty TCS pro podepisování kódu aplikací (dále jen aplikační certifikáty). Služba je stejně jako u jiných typů certifikátů TCS poskytována pouze organizacím připojeným k e-infrastruktuře CESNET. Další, technologickou podmínkou pro poskytování služby aplikačních certifikátů, je členství organizace ve federaci identit eduId.cz.

Organizacím, které nejsou do sítě CESNET2 připojeny a nejsou členy eduId.cz, není možné aplikační certifikáty vydávat. Organizace, které tyto podmínky splňují a jsou registrovány pro provoz služby TCS (viz. postup pro připojení ke službě serverových certifikátů), je vydávání aplikačních certifikátů umožněno po obdržení písemné žádosti některým z jmenovaných správců TCS na emailovou adresu Registrační autority CESNET TCS RA.

Je-li Vaše organizace připojena ke službě TCS a je-li jí aktivována možnost vydávat aplikační certifikáty (viz výše), získejte certifikát podle postupu uvedeného v návodu pro použití portálu.

Poslední úprava:: 2017/03/06 11:26