cs:tcs-robot-request.html

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
cs:tcs-robot-request.html [2017/03/15 15:42]
Daniel Studený
cs:tcs-robot-request.html [2017/03/15 16:31]
Daniel Studený [Emailová adresa robota]
Řádek 27: Řádek 27:
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
  
-Na vyplněnou adresu zašle aplikace po stisku tlačítka //​Pokračovat//​ email s kontrolním kódem, který opište či přes schránku přeneste do příslušného pole formuláře. Pokud byl kód zadán správně a formulář je bezchybně vyplněn, lze žádost odeslat ke schválení správcům organizace.+Po stisku tlačítka //​Pokračovat//​ aplikace ověří, zda vyplněná adresa patří do některé z domén, které jsou registrovány pro danou organizaci. Další kroky podání a zpracování žádosti se liší v závislosti na tom, zda je doména v emailové adrese registrovaná,​ či nikoliv. 
 + 
 +===== Emailová adresa obsahuje registrovanou doménu ===== 
 + 
 +Pokud je emailová adresa v doméně vlastněné a registrované organizací,​ pro níž je certifikát vydáván, pak na vyplněnou adresu zašle aplikace po stisku tlačítka //​Pokračovat//​ email s kontrolním kódem, který opište či přes schránku přeneste do příslušného pole formuláře. Pokud byl kód zadán správně a formulář je bezchybně vyplněn, lze žádost odeslat ke schválení správcům organizace. 
 + 
 +Po schválení žádosti správci je certifikát ihned vydán. O vydání certifikátu Vás zpraví automat na notifikační adresu. Certifikát navíc doručí Digicert na adresu robota. 
 <WRAP picture>​{{:​cs:​tcs-bot-code.png|Email s kontrolním kódem}}\\ <WRAP picture>​{{:​cs:​tcs-bot-code.png|Email s kontrolním kódem}}\\
 Email s kontrolním kódem pro ověření adresy robota Email s kontrolním kódem pro ověření adresy robota
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
  
 +===== Doména emailové adresa organizaci nepatří =====
  
 +Pokud doména druhého řádu obsažená v emailové adrese nepatří dané organizaci, nebo ještě není registrována,​ pak po dalším stisku tlačítka //​Pokračovat//​ dojde k odeslání žádosti ke schválení správcům. Jakmile správci žádost schválí, Digicert zašle na adresu robota ověřující email shodný s emailem, který je zasílán při ověřování cizích adres v osobním certifikátu. Jakmile dokončíte toto ověření, certifikát Vám bude vydán. O vydání certifikátu Vás zpraví automat.
  
 +<WRAP picture>​{{:​cs:​tcs-bot-digicert1.png|Ověřovací email Digicertu}}\\
 +Email od Digicertu odkazem pro ověření adresy robota
 +</​WRAP>​
 +
 +<WRAP picture>​{{:​cs:​tcs-bot-digicert2.png|Ověřovací stránka Digicertu}}\\
 +Stránka Digicertu pro ověření adresy robota
 +</​WRAP>​
  
 +Po otevření odkazu z mailu od Digicertu je certifikát ihned vydán. O vydání certifikátu Vás zpraví automat na notifikační adresu. Certifikát navíc doručí Digicert na adresu robota.
  
Poslední úprava:: 2017/03/15 16:31