cs:tcs-personal-user.html

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
cs:tcs-personal-user.html [2020/05/11 12:57]
Jan Chvojka
cs:tcs-personal-user.html [2020/05/18 12:04] (aktuální)
Jan Chvojka
Řádek 36: Řádek 36:
 V případě potíží nekontaktujte prosím tým CESNET TCS-RA, ale **počítačovou podporu na vašem pracovišti**,​ která vám ochotně poradí s jejich odstraněním. V případě potíží nekontaktujte prosím tým CESNET TCS-RA, ale **počítačovou podporu na vašem pracovišti**,​ která vám ochotně poradí s jejich odstraněním.
  
-===== Postup vydání nového osobního certifikátu v prohlížečích ​Chrome, ​Internet Explorer, Safari nebo starších verzích Firefoxu (do verze 68 včetně) =====+===== Postup vydání nového osobního certifikátu v prohlížečích Internet Explorer, Safari nebo starších verzích Firefoxu (do verze 68 včetně) =====
  
 V menu aplikace klikněte na "​[[https://​tcs.cesnet.cz/​clientrequestform/​form|Žádost o nový certifikát]]"​. Budete vyzvání k přihlášení pomocí účtu na IdP vaší organizace, po úspěšném přihlášení vám TCS portál zobrazí náhled parametrů certifikátu. V menu aplikace klikněte na "​[[https://​tcs.cesnet.cz/​clientrequestform/​form|Žádost o nový certifikát]]"​. Budete vyzvání k přihlášení pomocí účtu na IdP vaší organizace, po úspěšném přihlášení vám TCS portál zobrazí náhled parametrů certifikátu.
Poslední úprava:: 2020/05/18 12:04