cs:tcs-codesigning.html

Toto je starší verze dokumentu!


Certifikáty TCS pro podpis kódu aplikací

Od března 2017 CESNET, z. s. p. o. zprostředkovává certifikáty TCS pro podepisování kódu aplikací (dále jen aplikační certifikáty). Služba je stejně jako u jiných typů certifikátů TCS poskytována pouze organizacím připojeným k e-infrastruktuře CESNET. Další, technologickou podmínkou pro poskytování služby aplikačních certifikátů, je členství organizace ve federaci identit eduId.cz.

Organizacím, které nejsou do sítě CESNET2 připojeny a nejsou členy eduId.cz, není možné aplikační certifikáty vydávat. Organizace, které tyto podmínky splňují a jsou registrovány pro provoz služby TCS (viz. postup pro připojení ke službě serverových certifikátů), je vydávání aplikačních certifikátů umožněno po obdržení písemné žádosti některým z jmenovaných správců TCS na emailovou adresu Registrační autority CESNET TCS RA.

Je-li Vaše organizace připojena ke službě TCS a je-li jí aktivována možnost vydávat aplikační certifikáty (viz výše), získejte certifikát podle postupu uvedeného v návodu pro použití portálu.

Poslední úprava:: 2017/03/03 20:08