cs:st-user-rekey4.html

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Následující verze
Předchozí verze
Poslední revize Obě strany příští revize
cs:st-user-rekey4.html [2019/10/31 11:02]
Jan Chvojka vytvořeno
cs:st-user-rekey4.html [2020/01/06 13:10]
Jan Chvojka
Řádek 5: Řádek 5:
 Pro obnovení osobního certifikátu podle tohoto návodu musí být splněny následující podmínky: Pro obnovení osobního certifikátu podle tohoto návodu musí být splněny následující podmínky:
  
-  - Máte **platný osobní certifikát** vydaný ​CESNET CA3 nebo CESNET CA4 a máte k němu příslušný privátní klíč. Pokud tomu tak není, je nutné částečně [[cs:​st-user-lost.html|opakovat proces registrace]]. +  - Máte **platný osobní certifikát** vydaný CESNET CA4 a máte k němu příslušný privátní klíč. Pokud tomu tak není, je nutné částečně [[cs:​st-user-lost4.html|opakovat proces registrace]]. 
-  - Nový certifikát má mít **stejný obsah** jako stávající certifikát. Pokud požadujete certifikát s jiným obsahem, postupujte podle návodu [[st-user-change.html|Změna obsahu certifikátu]].+  - Nový certifikát má mít **stejný obsah** jako stávající certifikát. Pokud požadujete certifikát s jiným obsahem, postupujte podle návodu [[st-user-change4.html|Změna obsahu certifikátu]].
  
 ===== Poslání žádosti ===== ===== Poslání žádosti =====
  
 <WRAP center important>​ <WRAP center important>​
-ři žádosti o obnovení certifikátu **nevytvářejte** nový záznam v databázi LAI. \\ K ověření žádosti není nutná osobní návštěva registrační autority - veškerá komunikace probíhá elektronicky.+Při žádosti o obnovení certifikátu **nevytvářejte** nový záznam v databázi LAI. \\ K ověření žádosti není nutná osobní návštěva registrační autority - veškerá komunikace probíhá elektronicky.
 </​WRAP>​ </​WRAP>​
  
 === Pokud máte k dispozici email s oznámením o blížící se expiraci certifikátu === === Pokud máte k dispozici email s oznámením o blížící se expiraci certifikátu ===
  
-Odpovězte na tento email. Většinou stačí ve vašem mailovém klientovi stisknout tlačítko //​Odpovědět//​ nebo //Reply// a mail odeslat. Ujistěte se, že jste email podepsali svým CESNET CA3 nebo CESNET CA 4 certifikátem a že v odpovědi zůstal zachován původní text oznámení, nebo alespoň řádek se sériovým číslem:+Odpovězte na tento email. Většinou stačí ve vašem mailovém klientovi stisknout tlačítko //​Odpovědět//​ nebo //Reply// a mail odeslat. Ujistěte se, že jste email podepsali svým CESNET CA 4 certifikátem a že v odpovědi zůstal zachován původní text oznámení, nebo alespoň řádek se sériovým číslem:
  
 <​file>​ <​file>​
Poslední úprava:: 2020/01/07 10:31