cs:st-server-lai.html

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
cs:st-server-lai.html [2017/02/10 13:59]
Jan Oppolzer odebrání "<"
cs:st-server-lai.html [2020/01/07 11:25]
Jan Chvojka
Řádek 19: Řádek 19:
 ===== Přístupový kód ===== ===== Přístupový kód =====
  
-Po vyplnění potřebných údajů vydá aplikace **přístupový kód**. Opište jej do pole **Ověření přístupového kódu** a odešlete záznam k registraci tlačítkem ​<wrap button>Vytvořit</​wrap>​.+Po vyplnění potřebných údajů vydá aplikace **přístupový kód**. Opište jej do pole **Ověření přístupového kódu** a odešlete záznam k registraci tlačítkem ​**Vytvořit**.
  
 ===== Ověření záznamu ===== ===== Ověření záznamu =====
Řádek 25: Řádek 25:
 Po vytvoření záznamu provede aplikace kontrolu vámi zadané kontaktní emailové adresy - pošle testovací zprávu, na kterou musíte odpovědět. Po vytvoření záznamu provede aplikace kontrolu vámi zadané kontaktní emailové adresy - pošle testovací zprávu, na kterou musíte odpovědět.
  
-Po ověření emailové adresy je záznam uzamčen a předán vybranému registračnímu úřadu ke zpracování. Registrační úředník ověří platnost žádosti a odešle žadateli na kontaktní adresu **aktivační data** pro [[https://​ejbca.cesnet-ca.cz/​ejbca/​enrol/​cert.jsp|generátor certifikátů]] v zašifrované zprávě.+Po ověření emailové adresy je záznam uzamčen a předán vybranému registračnímu úřadu ke zpracování. Registrační úředník ověří platnost žádosti a odešle žadateli na kontaktní adresu **aktivační data** pro generátor certifikátů v zašifrované zprávě.
  
  
  
Poslední úprava:: 2020/01/07 11:25