cs:ch-tcs-2020.html

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
cs:ch-tcs-2020.html [2020/01/21 10:08]
Jan Chvojka
cs:ch-tcs-2020.html [2020/01/21 10:11] (aktuální)
Jan Chvojka
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Nový dodavatel certifikátů TCS ====== ====== Nový dodavatel certifikátů TCS ======
  
-Od 1. května 2020 bude dodávat certifikáty TCS nový dodavatel - společnost [[https://​www.sectigo.com|Sectigo]]. Velice doporučujeme, abyste provedli ​následující kroky:+Od 1. května 2020 bude dodávat certifikáty TCS nový dodavatel - společnost [[https://​www.sectigo.com|Sectigo]]. Velice doporučujeme následující kroky:
  
-  * informovali ​uživatele serverových i osobních certifikátů TCS ve vaší organizaci a doporučili jim, aby si vydali certifikáty od současného dodavatele ještě před koncem dubna 2020. Ačkoliv nepředpokládáme problémy při přechodu na nového dodavatele, tak považujeme za rozumné vydat si certifikáty ještě před koncem současného kontraktu s dodavatelem a nemuset řešit problémy s přechodem. + 
-  * pokud vaše organizace používá [[https://​en.wikipedia.org/​wiki/​DNS_Certification_Authority_Authorization|DNS CAA záznamy]], tak k příslušným záznamům přidali ještě sectigo.com.+===== Vydejte si certifikáty od DigiCertu ještě před přechodem na nového poskytovatele ===== 
 + 
 +Informujte ​uživatele serverových i osobních certifikátů TCS ve vaší organizaci a doporučte jim, aby si vydali certifikáty od současného dodavatele ještě před koncem dubna 2020. Ačkoliv nepředpokládáme problémy při přechodu na nového dodavatele, tak považujeme za rozumné vydat si certifikáty ještě před koncem současného kontraktu s dodavatelem a nemuset řešit problémy s přechodem. 
 + 
 + 
 +===== Upravte DNS CAA záznamy ===== 
 + 
 +Pokud vaše organizace používá [[https://​en.wikipedia.org/​wiki/​DNS_Certification_Authority_Authorization|DNS CAA záznamy]], tak k příslušným záznamům přidejte ​ještě sectigo.com.
  
Poslední úprava:: 2020/01/21 10:11