cs:ch-tcs-2020.html

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Poslední revize Obě strany příští revize
cs:ch-tcs-2020.html [2020/01/16 15:11]
Jan Chvojka vytvořeno
cs:ch-tcs-2020.html [2020/01/21 10:08]
Jan Chvojka
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Nový dodavatel certifikátů TCS ====== ====== Nový dodavatel certifikátů TCS ======
  
-Od 1. května 2020 bude dodávat certifikáty TCS nový dodavatel - společnost [[https://​www.sectigo.com|Sectigo]]. Velice doporučujeme,​ abyste ​o tomto informovali uživatele serverových i osobních certifikátů TCS ve vaší organizaci a doporučili jim, aby si vydali certifikáty od současného dodavatele ještě před koncem dubna 2020. Ačkoliv nepředpokládáme problémy při přechodu na nového dodavatele, tak považujeme za rozumné vydat si certifikáty ještě před koncem současného kontraktu s dodavatelem a nemuset řešit problémy s přechodem.+Od 1. května 2020 bude dodávat certifikáty TCS nový dodavatel - společnost [[https://​www.sectigo.com|Sectigo]]. Velice doporučujeme,​ abyste ​provedli následující kroky: 
 + 
 +  * informovali uživatele serverových i osobních certifikátů TCS ve vaší organizaci a doporučili jim, aby si vydali certifikáty od současného dodavatele ještě před koncem dubna 2020. Ačkoliv nepředpokládáme problémy při přechodu na nového dodavatele, tak považujeme za rozumné vydat si certifikáty ještě před koncem současného kontraktu s dodavatelem a nemuset řešit problémy s přechodem
 +  * pokud vaše organizace používá [[https://​en.wikipedia.org/​wiki/​DNS_Certification_Authority_Authorization|DNS CAA záznamy]], tak k příslušným záznamům přidali ještě sectigo.com.
  
Poslední úprava:: 2020/01/21 10:11