cs:cert-serial-how-ff.html

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
cs:cert-serial-how-ff.html [2013/09/25 15:17]
bozon@cesnet.cz
cs:cert-serial-how-ff.html [2017/02/10 13:37]
Jan Oppolzer odebrání "<"
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Sériové číslo certifikátu - Firefox ====== ====== Sériové číslo certifikátu - Firefox ======
  
-Zde se dozvíte, jak zjistit sériového číslo osobního certifikátu v prohlížeči ​Opera pod operačním systémem Microsoft Windows.((Tento návod byl vytvořen s verzí prohlížeče Mozilla Firefox 23.0.1))+Zde se dozvíte, jak zjistit sériového číslo osobního certifikátu v prohlížeči ​Mozilla Firefox.((Tento návod byl vytvořen s verzí prohlížeče Mozilla Firefox 23.0.1))
  
 Následující postup předpokládá,​ že již máte osobní certifikát v prohlížeči naimportován po návštěvě [[https://​ejbca.cesnet-ca.cz/​ejbca/​enrol/​cert.jsp|generátoru certifikátů]]. Následující postup předpokládá,​ že již máte osobní certifikát v prohlížeči naimportován po návštěvě [[https://​ejbca.cesnet-ca.cz/​ejbca/​enrol/​cert.jsp|generátoru certifikátů]].
Řádek 13: Řádek 13:
 (navigace v nabídce: ''​Úpravy''​ -> ''​Předvolby''​\\ (navigace v nabídce: ''​Úpravy''​ -> ''​Předvolby''​\\
 případně tlačítko ''​Firefox''​ -> ''​Předvolby''​ -> ''​Předvolby''​) případně tlačítko ''​Firefox''​ -> ''​Předvolby''​ -> ''​Předvolby''​)
-<+
   - V hlavní nabídce předvoleb (s ikonami) aktivujte poslední položku ''​Rozšířené'',​\\   - V hlavní nabídce předvoleb (s ikonami) aktivujte poslední položku ''​Rozšířené'',​\\
 tam otevřete poslední záložku ''​Certificates''​.. tam otevřete poslední záložku ''​Certificates''​..
Řádek 20: Řádek 20:
  
 .. a stiskem tlačítka ''​Certifikáty''​ otevřete Správce certifikátů. .. a stiskem tlačítka ''​Certifikáty''​ otevřete Správce certifikátů.
-<+
   - V seznamu osobních certifikátů by měla být položka odpovídající Vašemu osobnímu CESNET CA certifikátu.   - V seznamu osobních certifikátů by měla být položka odpovídající Vašemu osobnímu CESNET CA certifikátu.
  
Řádek 26: Řádek 26:
  
 Označením této položky a stisknutím tlačítka ''​Zobrazit''​ (případně poklepáním na tuto položku) otevřete okno prohlížeče certifikátu. Označením této položky a stisknutím tlačítka ''​Zobrazit''​ (případně poklepáním na tuto položku) otevřete okno prohlížeče certifikátu.
-<+
   - V první záložce ''​Obecné''​ jsou základní udaje o certifikátu. Sekce ''​Vydáno pro''​ obsahuje řádek se sérovým číslem. V tomto pohledu ale nejde označit myší. K tomu je potřeba aktivovat druhou záložku ''​Detaily''​.   - V první záložce ''​Obecné''​ jsou základní udaje o certifikátu. Sekce ''​Vydáno pro''​ obsahuje řádek se sérovým číslem. V tomto pohledu ale nejde označit myší. K tomu je potřeba aktivovat druhou záložku ''​Detaily''​.
  
Řádek 35: Řádek 35:
 v podokně ''​Položky certifikátu''​ zvolte ''​Sériové číslo''​.\\ v podokně ''​Položky certifikátu''​ zvolte ''​Sériové číslo''​.\\
 Spodní podokno ''​Hodnota''​ nyní zobrazuje kýžené sériové číslo Vašeho certifikátu,​ které je možno označit myší a zkopírovat. ​ Spodní podokno ''​Hodnota''​ nyní zobrazuje kýžené sériové číslo Vašeho certifikátu,​ které je možno označit myší a zkopírovat. ​
-<+
  
  
Poslední úprava:: 2017/02/10 13:37